top of page

1. WILLA BANKIETOWA jest przeznaczona na większe bardziej formalne imprezy do ok. 50 osób - wesela, komunie, chrzciny, spotkania firmowe, szkolenia, urodziny, celebrowanie rocznic oraz mniej formalne jak panieńskie, kawalerskie, zjazdy rodzinne, - z możliwością noclegu dla około 16 osób plus dostawki i kanapy.  Salon z jadalnią z 5 metrowym sufitem, oddzielna sala imprezowo-bankietowa ze stolami /do 50 miejsc/ i dodatkową salą do tańca z głośnikiem i światłami dymem etc. W salonie karaoke, canal+, kanały sportowe, Netflix, internet, pianino, kominek, wielkie sofy i biblioteka książek dla relaksu.

W spa nowoczesna 5 osobowa wanna z hydromasażem, sauna zewnętrzna nagrzewana drewnem, orbitrek, rowerek, tyrolka boiska do siatki i kosza etc.

W pełni wyposażona kuchnia /zastawa stołowa i sprzęt kuchenny/ dwie lodówki w tym wielka cateringowa /kawiarka automatyczna i przelewowa./ są nawet wszystkie przyprawy - a w chwilach lenistwa pobliskie restauracje dowożą pizze, obiady domowe.

Teren ogrodzony ok.5000 m kw a na nim podgrzewany basen, ognisko z ławkami. Sauna zewnętrzna na drzewo, grill, przestronne tarasy z leżakami, tyrolka, boisko do siatkówki plażowej, hamaki, gry i wielki trawnik w koło willi a dla dzieci ogromny plac zabaw.

Dom posiada 5 sypialni tj. 15 miejsc do spania na łóżkach - plus 2 dostawki, 4 materace i kanapy.

Dodatkowo oferujemy gardenhouse w którym może spać max 5 osób.

bottom of page